Учасниця конкурсу К17 Семаньків Уляна

Раді познайомити вас з наступним учасником нашого конкурсу Семаньків Уляна
Студія: Semankiv interior designer
Проект інтер’єру під назвою «Простір для двох» це 75.7 кв.м. житлового простору для молодої та дуже сміливої сім’ї. Відкрите планувальне рішення та візуальні перегородки, дозволило максимально розширити межі приміщення, а насичена і в той ж час помірна колірна гама з ефектними акцентами – створила певний вектор в інтер’єрі.


Акцент в дизайні стоїть саме на об’ємно-просторових рішеннях, а не на предметах, що наповнюють простір. Їх чітке місце додає колориту, і розбавляє монотонні площини.


Дуже важливим було визначити достойне місце усім хоббі замовників (велосипедний спорт, колекціонування орхідей, перегляд короткометражок з друзями), знайти правильний компроміс між відкритими зонами та приватним простором, збалансувати їх між собою, щоб цей простір відповідав сучасному ритму життя молодої, шалено наповненої енергією пари.


В проекті використано керамічну плитку Imola. 
Сантехніка Кeramag. 
Змішувачі Kludi

Семаньків Уляна
Архітектор за фахом, практикуючий дизайнер інтер'єру, керівник студії інтер'єру Semankiv interior designer.
Професійний шлях розпочався в Національному університеті «Львівська політехніка», інститут «Архітектури», по закінченні якого був отриманий диплом з відзнакою. Ще будучи студенткою Уляна почала стажуватись в архітектурній компанії «Zelemin», згодом по завершенню навчання кілька років набиралася практичного досвіду в архітектурному бюро «Savytskyy design & Перша архітектурна майстерня». 
Багаж отриманих знань знаходить своє відображення у кожному квадратному метрі будь-якого об'єкта. Крім цього, він регулярно поповнюється новою інформацією, яка вбирається з різноманітних заходів, лекцій і виставок. Самоосвіта - невід'ємна складова, що носить безперервний характер.
Зараз Уляна самостійно проектує і оформляє приватні та комерційні інтер'єри. 
Живе і працює в прекрасному місті Львів. У портфоліо десятки реалізованих інтер'єрів. Основний напрямок в роботі - організація простору, планування і дизайн житлових приміщень (квартири, будинки, офіси, магазини).
Професійне кредо студії – робота в задоволення. Ми не просто робимо ремонт, «освіжаємо» інтер’єр або розставляємо куплені меблі за правилами ергономіки. Ми створюємо високий рівень якості життя, раз і назавжди змінюючи його в кращу сторону.
Посилання на сторінку студії: https://www.facebook.com/semankiv.interior.designer.lviv/
та особистий профіль: https://www.facebook.com/profile.php?id=100005640518920

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий
25 + ? = 29
Нам доверяют Нам доверяют